Pilisszentiván.hu
2024.06.20. Rafael napja van

Pünkösdi miserend Piliszentivánon

Pünkösdi miserend Piliszentivánon

Az alábbiakban olvashatók a pünkösdhöz kapcsolódó egyházi programok.

Június 3-án, pénteken 16:30-tól gyóntatás lesz a templomban, 17 órakor csendes szentmise kezdődik. 

Június 4-én, szombaton délelőtt 10-kor a betegek kenetének kiszolgálása, 16:30-tól gyóntatás lesz, 17 órakor német nyelvű hálaadó szentmise kezdődik. 20 órától a Szentlélekre várva egyórás énekes-imádságos virrasztást tartanak.

Június 5-én, vasárnap 9 órakor orgonás szentmise kezdődik, melynek keretében ünnepélyes esküt tesznek az egyházközség képviselő-testületének új tagjai. 

Június 6-án, pünkösdhétfőn nem lesz mise a templomban.

Idén június 19-én ünneplik Úrnapját. A szentmise után körmenetet tartanak. Az egyházközség kéri a hívek segítségét a virágszőnyeg díszítésében. Jelentkezni lehet egy-egy virágsáv díszítésére, de köszönettel fogadnak virágszirmot, vágott füvet is.

Szentiváni Újság


  Kapcsolat

Cím: 2084, Pilisszentiván, Szabadság u. 85.
Telefon: 26/367-322
Fax: 26/367-397
E-mail: hivatal@pilisszentivan.hu